НОВИНИ

19.07.2005 | Хав”єр Солана обговорить у Києві ситуацію в економіці та придністровський конфлікт
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Європейський Союз вітає намагання України сприяти врегулюванню придністровського конфлікту. Про це в інтерв”ю “Німецькій хвилі” заявила речниця Верховного уповноваженого ЄС з питань зовнішньої політики та політики безпеки Крістіна Галлах. У вівторок Хав”єр Солана прибуває з візитом до Києва. 

Придністровський конфлікт та пропозиції України для його врегулювання - серед головних тем переговорів, які Солана проведе в Києві. Як зауважила його речниця Крістіна Галлах: “Придністровський конфлікт триває надто довго, і позитивне конструктивне ставлення українського керівництва у цьому контексті є вельми важливим”. 

За словами Галлах, Європейський Союз готовий надати Україні допомогу з вдосконалення контролю на українсько-молдавському кордоні, про що ЄС раніше просили президент України Ющенко та його молдавський колега Воронін.

Під час зустрічей Солани з українським керівництвом йтиметься й про нинішню ситуацію в економіці. „Ми розуміємо, що внаслідок складних реформ, дискусії навколо реприватизації та інших неринкових механізмів, інвестиційний ринок опинився в непростому становищі”, - сказала Галлах. Виходом з цієї ситуації речниця Хав”єра Солани називає подальші рішучі дії уряду України на шляху ринкових перетворень та захисту інвесторів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1144. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект