НОВИНИ

10.12.2014 | Японія розширила санкційний список
Джерело - Європейський простір

Список, до якого увійшли 26 осіб і 14 організацій, затверджений на проведеному засіданні кабінету міністрів Японії. Майно зазначених у ньому осіб і організацій буде заморожено в разі виявлення на території країни. Фігурантам списку буде також відмовлено у в'їзних візах до Японії.


"Наша країна прийняла рішення заморозити майно осіб, які, як було вирішено, мають безпосереднє відношення до приєднання Криму і Севастополя до Росії, а також до дестабілізації сходу України", - йдеться у повідомленні МЗС Японії.


Нагадаємо, що раніше уряд Японії вже вводив серію санкцій у зв'язку з ситуацією в Україні. Так, у березні через анексію Криму Токіо призупинив консультації з Москвою про пом'якшення візового режиму і відклав на невизначений термін початок переговорів про можливе укладення трьох договорів - про інвестиційну співпрацю, про співпрацю в освоєнні космосу і про запобігання небезпечної військової діяльності.


Наприкінці квітня санкції були введені через напружену ситуацію вже на материковій частині України. Останні обмежувальні заходи передбачали тимчасове припинення видачі віз 23 високопосадовцям Росії.


У серпні відбулось замороження банківських рахунків фізичних та юридичних осіб, які, на думку Токіо, причетні до дестабілізації ситуації в Україні та анексії Росією Криму. Крім того, Японія ввела заборону на імпорт серії товарів з Криму.


У вересні японська влада посилила обмеження на експорт зброї до Росії. Санкції було застосовано і щодо обігу цінних паперів п’яти російських банків.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8404. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект