НОВИНИ

28.11.2014 | Путін заговорив про загрозу міжнародній стабільності
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент РФ Володимир Путін заявив, що введені США, ЄС, Японією, Австралією санкції проти Росії нелегітимні і загрожують міжнародній стабільності.

Про це він сказав у письмовому інтерв'ю турецькому інформаційному агентству "Анадолу" напередодні призначеного на 1 грудня візиту у Туреччину.

"Зазначу, що введені США, ЄС, Японією, Австралією та рядом інших держав односторонні обмежувальні заходи відносно нашої країни нелегітимні. Подібний тиск завдає не лише прямого економічного збитку, а й загрожує міжнародній стабільності", - зазначив Путін.

Він також сказав, що розмовляти з Росією мовоюі ультиматумів і санкцій абсолютно безперспективно, і пообіцяв при цьому "збалансовану відповідь".

"Закликаємо перебороти порочну логіку обмежень і погроз, переключитися на пошук взаємоприйнятних розв'язань проблем, що накопичилися", - додав Путін.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект