НОВИНИ

20.11.2014 | Терористи будуть розширювати підконтрольну територію Донбасу - Брідлав
Джерело - УКРІНФОРМ

Головнокомандувач об'єднаними збройними силами НАТО в Європі генерал Філіп Брідлав заявив в інтерв'ю німецькій газеті Frankfurter Allgemeine, що в найближчі тижні або місяці "ополченці" на сході України можуть піти на прорив і спробують збільшити контрольовану ними територію.

"Якщо уважніше придивитися до територій на Донбасі, підконтрольним силам, яким надається підтримка з Росії, то стає ясно, що вони не є завершеним і самостійним регіоном", - висловив думку генерал.

Частина автомобільних доріг, за його словами, проходить поза зоною, зайнятою "ополченцями", до того ж вони не контролюють донецький аеропорт і не мають виходу до моря.

"Тому я вважаю, що озброєння, яке в даний час поставляється сепаратистам з Росії, буде використано для перетворення контрольованих ними територій в регіон з більш чіткими обрисами, що, в свою чергу, дозволить істотно поліпшити шляхи постачання", - сказав Брідлав.

Від укладеного раніше перемир'я, продовжив генерал, "залишилося тільки одна назва: бої поновилися в колишньої запеклій формі", передає видання.

"Поставки сепаратистам озброєнь з Росії, в тому числі важких, здійснюються через нині прозору колишній міжнародний кордон Росії та України. Не сталося істотних змін і в дислокації російських військ уздовж українського кордону. Ми спостерігаємо пересування військових підрозділів, їх загальна чисельність продовжує залишатися на колишньому рівні в вісім батальйонів", - зазначив генерал.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект