НОВИНИ

18.07.2005 | Велика Британія готова підтримати євроінтеграційні прагнення України під час свого головування в ЄС
Джерело - ProEUROPA

Велика Британія готова підтримати євроінтеграційні прагнення України під час свого головування в Європейському Союзі, зокрема щодо надання їй ринкового статусу, спрощення візового режиму між Україною і ЄС і сприяння в імплементації плану дій Україна-ЄС.
 
Як повідомили у прес-службі МЗС України, про це британська сторона заявила в ході українсько-британського консультаційного механізму.
 
Під час засідання також обговорювалися пріоритетні напрями двосторонньої співпраці між Україною і Великою Британією, розвиток відносин Україна-ЄС, питання співпраці Україна-НАТО, можливі напрями співпраці в контексті головування Британії у Великій вісімці і ряд інших міжнародних питань, що представляють спільний інтерес.
 
Окрема увага також була приділена перспективі співпраці з метою успішного виконання запропонованого Президентом України Віктором Ющенком плану придністровського врегулювання.
 
Українську делегацію на засіданні очолював перший заступник державного секретаря України Олександр Моцик. Британську делегацію - радник прем´єр-міністра Великої Британії з європейських питань Kім Деррок. У засіданні українсько-британського консультаційного механізму також взяв участь посол України у Великій Британії Ігор Мітюков.
 
Як зазначають в МЗС, українсько-британський консультаційний механізм є унікальним інструментом розвитку двосторонніх відносин, головним завданням якого є підтримка регулярного українсько-британського діалогу у вигляді консультацій між зовнішньополітичними радниками глав держав.


 В ході засідання сторони також домовилися про те, що наступне засідання українсько-британського консультаційного механізму відбудеться на початку наступного року в Україні.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 6271. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект