НОВИНИ

15.07.2005 | Українські миротворці прибувають на Голанські висоти
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Група військовослужбовців Південного оперативного командування Міністерства оборони України у четвер прибула на Голанські висоти, щоб вивчити на місці, у яких умовах буде перебувати  165-ий допоміжний батальйон українських миротворців. 

В Ізраїлі 165-й батальйон у складі 150 осіб опікуватиметься матеріально-технічним забезпеченням дій українських миротворців, які приїдуть пізніше. Нині ж у цій гарячій точці, канадський миротворчий контингент завершує приготування до передачі військових баз українським колегам.

Водночас до цього ж регіону для продовження миротворчої місії у Південному Лівані зі Львова до Бейрута у четвер відбудуть 130 миротворців Західного оперативного командування. На відміну від українських військових на Голандських висотах, вони здебільшого займатимуться розмінуванням територій.

За словами прес – секретаря Західного оперативного командування Олександра Поронюка, необхідність у присутності українських миротворців в регіоні існуватиме ще довго: “За таких темпів робіт необхідно ще 30 років, щоби зняти всі міни у Південному Лівані”.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект