НОВИНИ

11.11.2014 | Нафта дешевшає через сильний долар і видобуток в США
За матеріалами - УНІАН

До 8.40 МСК ф'ючерси на Brent подешевшали на $0,28 до $82,06 за барель, а ф'ючерси на WTI - на $0,34 до $77,06 за барель. Раніше у вівторок ціна Brent знизилася до чотирирічного мінімуму, а з кінця червня світові ціни на нафту впали на 30 відсотків.


Низькі котирування поки не вплинули на видобуток сланцевої нафти в США, за даними Управління енергетичної інформації, повідомляє Reuters.


"Виробники США можуть почати скорочення видобутку в майбутньому році. Якщо це станеться, то ринок може відновитися, але доки країни, що не входять в ОПЕК, будуть нарощувати видобуток, ринок продовжить падіння", - сказав менеджер з продажу сировинних активів Newedge Japan Юсуке Сету, додавши, що на ціни впливає також зміцнення долара.


"Нова ціль для Brent на найближчий час - $80, але з технічної точки зору, вона навряд чи опуститься нижче цього рівня", - сказав він.


Банк JPMorgan Chase & Co знизив прогноз середньорічної ціни Brent на 2015 рік на $33 до $82 за барель.


Лівія скоротила видобуток нафти до 500.000 барелів на добу, оскільки одне з угруповань, які борються за владу, захопила велике родовище ель-Шарара. У вересні видобуток в країні досяг 900.000 барелів на добу в порівнянні з 100.000 у червні.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4559. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект