НОВИНИ

15.07.2005 | Лондон: заклики утриматись від ненависті
Джерело - Українська служба ВВС

Тисячі людей зібралися у четвер увечері в центрі Лондона на Трафальгарській площі, щоби вшанувати пам"ять жертв бомбових нападів.


У своїй промові мер Лондона Кен Лівінґстон закликав городян утриматись від ненависті до тих, хто несе відповідальність за напади, і натомість завжди пам"ятати, що їхнє місто є само по собі світом, живою гармонією і взірцем для всіх інших.

Водій одного з трьох потягів метро, на які було вчинено напад, заявив, що Лондон не прагне помсти, а лише справедливості.

Тим часом британська поліція, яка провадить розслідування бомбових вибухів у Лондоні, оприлюднила фото підлітка, підозрюваного у нападі на автобус.

Керівник анти-терористичного підрозділу лондонської поліції заявив, що підозрюваний Хасіб Хуссейн, як припускають, загинув під час вибуху, втім потрібна додаткова інформація, щоби з"ясувати як він пересувався містом до того, як стався вибух.

Поліція також і досі провадить обшук оселі одного з підозрюваних у Лідсі, що на півночі Англії.

Керівник слідства Пітер Кларк заявив, що тепер поліція краще розуміє обставини самогубчих нападів.

Втім, попри значні обсяги здобутої у перебігу слідства інформації, пан Кларк, як виглядає, все ще має більше запитань, ніж відповідей:

"Нам треба з"ясувати низку речей. Хто власне вчинив напади? Хто їх підтримував? Хто їх фінансував? Хто провадив тренування? Хто надихав їх? Все це забере багато місяців інтенсивного, детального розслідування."


   


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект