НОВИНИ

06.11.2014 | Опитування: Вступ до НАТО підтримують 50% населення, третина - проти
Джерело - УНІАН

Компанія TNS в Україні представила результати восьмої хвилі дослідження політичних поглядів користувачів Інтернету в Україні.

У серпні – вересні кількість респондентів, які вважають, що країна рухається в правильному напрямі, стабільно знижувалася, і в результаті зменшилася до 26%, повернувшись на рівень квітня – травня цього року. У той же час, частка тих, які вважають, що події в Україні розвиваються в неправильному векторі, досягла 50%. У жовтні, з наближенням виборів і оголошеним перемир’ям в зоні АТО, даний розподіл в оцінці поточної ситуації стабілізувався. На розвиток ситуації в країні респонденти-чоловіки дивляться оптимістичніше, ніж жінки.

Позитивніше оцінюють розвиток ситуації в країні мешканці Києва (35%), тоді як у Східному регіоні переважають негативні настрої (59% опитаних вважають, що ситуація розвивається в неправильному напрямі, і тільки 22% – в правильному).

Євроатлантична інтеграція здобуває все більшу підтримку громадян України. Кількість прихильників вступу України в ЄС невпинно зростає. Майже 2/3 респондентів (60%) проголосували б найближчим часом за вступ України в ЄС. У той же час, значно знизилась кількість противників Євросоюзу. Географічно кількість прихильників ЄС знижується із Заходу (85%) на Схід (45%). Хоча навіть Сході та Півдні країни кількість прихильників євроінтеграції значно (на 10% і 13%) перевищує кількість противників.

Половина респондентів у жовтні проголосували б за вступ України в НАТО. Це не значимо, але вище, ніж в червні. У той же час спостергіається поступове зниження кількості противників НАТО. Чоловіки (57%) значно більше хочуть у НАТО, ніж жінки (42%). І що старший респондент, то менше він підтримує ідею про вступ України в Альянс.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект