НОВИНИ

06.11.2014 | Барак Обама відмовляється бути "кульгавою качкою"
Джерело - Кореспондент

Президент США Барак Обама заявив, що не збирається бути "кульгавою качкою" - традиційно таке прізвисько дають президентам США в останні два роки їх другого терміну, оскільки президент зобов'язаний піти після закінчення повноважень і не може більше балотуватися на пост глави держави. Зі слів Обами, він ще може принести багато користі.

"Величезна честь бути відповідальним за найважливішу організацію в світі – за уряд США, за нашу армію і за все хороше, що ми робимо в світі", - заявив президент США, зазначивши, що буде дуже зайнятий в наступні два роки.

Серед своїх пріоритетів на два роки, що Обама назвав освіту, фінансову стабільність, енергетичну незалежність, питання екології, боротьба з тероризмом.

Нагадаємо, у вівторок, 4 листопада, в США пройшли проміжні вибори, на яких Республіканська партія зберегла контроль над нижньою палатою Конгресу - Палатою представників. Одночасно в Сенаті, верхній палаті Конгресу, її представникам вдалося отримати чисельну перевагу над демократами.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект