НОВИНИ

30.10.2014 | Росія знову може вдатися до військового втручання - польський експерт
Джерело - УКРІНФОРМ

Російська влада очікувала розчарування "майданівською" владою на виборах, але оскільки цього не сталося, можливе воєнне втручання.

Про це власному кореспонденту Укрінформу заявив польський експерт, колишній депутат Європарламенту Павел Коваль.

Оцінюючи результати виборів в Україні він зауважив, що міцна підтримка для сил Яценюка і Порошенка викликала серйозне занепокоєння в Росії, адже українці не повелися на популістські гасла, попри відсутність теплої води чи високий рівень інфляції.

"Росіяни очікували: навіть якщо відбудуться вибори в Україні, то їх результат покаже значне розчарування "майданівською" владою, але так не сталося. Якби результат виборів показав суспільне розчарування, то Росії було б дуже легко на рівні пропаганди зміцнювати антиукраїнську риторику і намагатися викликати навесні соціальні протести", - наголосив він.

Коваль переконаний, що з огляду на результати виборів цей сценарій буде важко реалізувати, а тому росіяни шукатимуть можливості, аби втрутитися у внутрішню ситуацію в Україні.

"Потрібно брати до уваги і можливість військового втручання. Воно є одним з варіантів і в нинішніх реаліях не виглядає зовсім неймовірним", - констатував політик.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект