НОВИНИ

14.07.2005 | Франція призупинила дію Шенгенської угоди
Джерело - УНІАН

Франція тимчасово встановлює прикордонний контроль для країн ЄС, що відповідає одній з умов Шенгенського угоди, що дозволяє відновлювати обмеження на в'їзд і виїзд між країнами-учасницями договору.


Про це заявив міністр внутрішніх справ Франції Ніколя Саркозі. Це рішення було прийняте в зв'язку з терактами в Лондоні, пише газета Le Monde.

"Якщо не посилювати контроль, коли в Лондоні гине 50 чоловік, то я не знаю, коли мені його посилювати", - сказав Саркозі.


Також у вівторок Саркозі повідомив про введення нової системи видачі віз в рамках боротьби з нелегальною іміграцією. Важливу роль при видачі дозволу на в'їзд будуть грати такі чинники, як вік, освіта і знання мови.


Тим часом інші учасники Шенгенського угоди поки не планують вживати аналогічні суворі заходи. Так Іспанія не буде відміняти дію Шенгенської угоди про безвізовий перетин кордонів, оскільки в цьому в даний момент немає необхідності. Про це заявив міністр внутрішніх справ Іспанії Хосе Антоніо Алонсо на надзвичайній зустрічі глав МВС і юстиції в Брюсселі, присвяченій проблемі боротьби з тероризмом.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1830. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект