НОВИНИ

13.07.2005 | Велика Британія скликає спеціальну анти-терористичну Раду
Джерело - EurActiv

Міністри внутрішніх справ країн-членів ЄС збираються сьогодні на своє засідання для обговорення процесів пришвидшення реалізації анти-терористичних заходів після бомбових атак в Лондоні. 

Спеціальна зустріч скликається міністром внутрішніх справ Британії Чарльзом Кларком, який зараз очолює Раду з питань юстиції та внутрішніх справ, для того, щоб визначити пріоритети діяльності, зокрема, зберігання даних, європейський ордер та обмін поліцейською та судовою інформацією. 

Джонотан Фоулл, генеральний директор Секретаріату Ради ЄС з питань юстиції та внутрішніх справ на своєму брифінгу 10 червня підкреслив: "Немає необхідності в нових стратегіях. Тероризм не є новим політичним викликом, це постійний політичний виклик".

Нові пріоритети

Доповідь, яка буде представлена 13 липня, містить наступні основні положення: 

  • Зберігання даних: телекомунікаційні компанії та інтернет-провайдери повинні зберігати деталі телефонних розмов та веб-повідомлень на протязі року. Зміст розмов та електоронних повідомлень не повинні зберігатися, але деталі про відправника, отримувача, час, тривалість та місце можуть бути збережені.  Пропонується для цього прийняти спеціальну директиву.
  • Новий спосіб захисту даних: спеціальна пропозиція для захисту приватної особи буде запропонована разом із вище наведеною директивою.
  • Європейський підтверджуючий ордер: планується надати можлиівсть поліції знаходити відповідні докази в інших країнах ЄС, що було встановлено лютневим рішенням цього року.
  • Засоби для покращення поліцейських та розвідувальних систем. 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект