НОВИНИ

20.10.2014 | Надмалий підводний човен міг перевозити диверсантів - шведський експерт
Джерело - Postimees,

Сигнали, зафіксовані шведськими військовими в акваторії Стокгольмського архіпелагу, міг посилати російський надмалий підводний човен.


Як повідомляє Postimees, на борту субмарини може знаходитися спецпідрозділ.


«Спецпідрозділи можуть ховатися на островах. Якщо їм доведеться покинути човен, вони помістять туди заряд, який може вибухнути лише через добу», - заявив виданню експерт по обороні Йоакім фон Браун.


Він додав, що на борту підводного човна типу «Тритон» може знаходитися до десяти осіб. «Солдатів може забрати моторний човен, або ж вони зв'яжуться з громадянами Швеції, які є таємними агентами», - вважає Браун.


За повідомленням газети Aftonbladet, шведські війська вже почали пошуки вірогідних порушників кордону.



Як повідомляв Укрінформ, збройні сили Швеції з п'ятниці здійснюють широкомасштабну «розвідувальну» операцію у власних територіальних водах - в архіпелазі Стокгольма.


Раніше провідна шведська газета Svenska Dagbladet повідомила про можливе виявлення у територіальних водах країни підводного човна. За даними видання, був перехоплений радіосигнал, який російські військові використовують в екстрених ситуаціях. Також газета зазначала, що перехоплена розмова велася російською мовою.


Тим часом, російське оборонне відомство заперечує будь-які проблеми з надводними або підводними кораблями Росії. «Ніяких нештатних і тим більше аварійних ситуацій з російськими військовими кораблями не було і немає», - повідомив офіційний представник міністерства оборони РФ.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект