НОВИНИ

12.07.2005 | НАТО розпочало перекидання повітрям військовослужбовців АС до Дарфуру
Джерело - Офіційний сайт НАТО

НАТО розпочало свою повітряну транспортну операцію на підтримку місії Африканського Союзу в Дарфурі доставкою нігерійських військовослужбовців 1 липня. Повітряна доставка персоналу з Гамбії, Кенії, Нігерії, Руанди, Сенегалу та Південної Африки буде продовжена на протязі липня, серпня та вересня.

Координація дій відбувається поміж спільним передовим штабом АС в Аддіс-Абебі, Ефіопія, Центром НАТО з питань координації переміщень союзників в Європі та Європейським Центром повітряних перевезень.  

Пізніше НАТО прийме участь в допомозі організації навчань для солдат Африканського Союзу (MAPEX). MAPEX допоможе персоналу АС в розумінні та ефективному веденні операцій, а також в розбудові своїх засобів для керування стратегічних операцій. 

До кінця серпня діяльність щодо штабної розбудови буде започаткована в Найробі, Кенія. НАТО буде надавати допомогу в тренуванні персоналу АС з ключових штабних функцій, таких як командування та управління, логістика та планування.

На даний час вісім працівників НАТО вже допомагають координувати військово-транспортну підтримку - сім чоловік знаходяться в Аддіс- Абебі і один в Нігеріїї. Шістнадцять співробітників будуть розміщені для проведення штабних навчань, вісім - для організації розбудови штабних функцій. 

8 червня НАТО надало згоду щодо допомоги АС в розширенні його місії в Дарфурі на відповідь Африканського Союзу. Підтримка НАТО здійснюється в тісній співпраці з АС, а також іншими міжнародними організаціями, зокрема, ЄС та ООН. 

 

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2495. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект