НОВИНИ

12.07.2005 | Тимошенко поїде до Ірану домовлятися про постачання газу
Джерело - Korespondent

Прем’єр-міністр України Юлія Тимошенко планує відвідати з візитом Іран для проведення переговорів щодо постачань газу в Україну, передає Інтерфакс-Україна.

"Наступне моє відрядження буде до Ірану. Оскільки там після Росії є найбільші запаси природного газу у світі. Щоб ми відкрили ще одне джерело постачань газу в Україну. Власне, це і є диверсифікованість", - сказала глава уряду.

Юлія Тимошенко також зазначила, що найближчим часом  відбудеться її зустріч із прем’єр-міністром Росії Михайлом Фрадковим. Однак точний її час проведення наразі уточнюється.

Під час запланованої зустрічі голів урядів України і Росії відбудеться засідання очолюваної ними міжурядової економічної комісії. Про домовленість зустрітися найближчим часом у Москві з Юлією Тимошенко глава російського уряду повідомив на початку червня після зустрічі з українським прем’єр-міністром у Тбілісі в межах ради голів урядів країн СНД.

 

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект