НОВИНИ

04.10.2014 | США позбавили Росію торговельних пільг
Джерело - УНІАН

США виключили Росію зі списку країн, щодо яких вони застосовували знижені митні тарифи в рамках Генеральної системи преференцій, відповідну заяву президента США Барака Обами опубліковано на сайті Білого дому, повідомляє РИА Новости.

"Росія досить просунулася вперед в економічному розвитку і поліпшила торговельну конкурентоспроможність, таким чином, доцільно припинити позначати Росію як країну-бенефіціара, що розвивається", - йдеться в заяві.

Згідно з документом, рішення набуло чинності в п'ятницю.

У травні Обама повідомив конгрес про майбутнє відкликання торговельних пільг щодо Росії, які діяли відповідно до Генеральної системи преференцій. Як заявляли в російському Мінекономрозвитку, це не спричинить суттєвих змін в динаміці і структурі російського експорту, але позначиться на американських компаніях, які завдяки цим пільгам могли економити на купівлі рідкісних або відсутніх на ринку США сировинних товарів.

Генеральна система преференцій США зараз діє щодо приблизно 100 країн, насамперед низки африканських, латиноамериканських, близькосхідних, балканських і пострадянських країн. З великих економік Генеральна система преференцій США застосовується щодо Індії, Індонезії та Південної Африки.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект