НОВИНИ

23.07.2004 | Португальські літаки та екіпажі прибули до Кабулу
Джерело - Офіційний сайт НАТО

Літаки “Геркулес С-130” португальських військово-повітряних сил 21 липня прибули до кабульського міжнародного аеропорту для участі в місії НАТО в країні.


Керівник інформаційної служби ISAF Кріс Хендерсон повідомив: “Це дуже важливе зобов’язання Португалії, що надасть змогу силам НАТО діставатися в далекодоступні регіони країни для допомоги центральному уряду”.


ISAF буде розповсюджувати свою діяльність в провінції Кабул та віддалених провінціях Парван та Логар.


Португальські літаки будуть підтримувати діяльність сил НАТО в північних провінціях, де вже організовані п’ять провінційних реконструкційних команд, які знаходяться в містах Мазарі-Шаріф та Маймана. Використання наземного транспорту для перевезень в ці міста вкрай ускладнено, враховуючи незадовільний стан доріг та велику відстань.


Окрім діяльності реконструкційних команд, ISAF виконує патрулювання за межами виконання своїх оперативних дій для забезпечення безпеки в регіонах, а також для підтримки процесу регістрації виборців для забезпечення умов проведення виборів.


Патрулі тісно співпрацюють зі своїми партнерами з інших міжнародних агенцій, включаючи Спільну Раду виборчого управління та організацію Цивільно-військового співробітництва.


На даний час, ISAF має підтримку багатоцільових гелікоптерів з Нідерландів, Німеччини та Туреччини. Вони надають медичні евакуаційні послуги, а також виконують перевезення обмеженої кількості обладнання та персоналу.


Окрім цього, ISAF також мають доступ до літаків С-160 з Німеччини та “Геркулес” з Великобританії та Канади.    | | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2022. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект