НОВИНИ

11.07.2005 | Після терактів у Лондоні ринки заспокоїлися
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Світова фінансова система швидко подолала шок, викликаний лондонськими терактами. На американському фондовому ринку ситуація вже нормалізувалась наприкінці торгів у четвер увечері, а в п“ятницю міжнародні інвестори вже настільки заспокоїлися, що практично повернули європейські біржеві індекси на ті рівні, на яких вони знаходилися до вибухів у британській столиці. І

Інакше кажучи, інвестори знову скуповували ті акції, яких вони напередодні спішно позбавлялися. Аналогічну картину можна було спостерігати і на валютному ринку: курс американського долара, який у четвер, одразу після терактів, трохи знизився, у п“ятницю знову відвоював втрачені позиції.

Таким чином, події в Лондоні не зупинили тенденцію до зміцнення валюти США, яка спостерігається в усьму світі. В особливій ситуації опинилась лише британська грошова одиниця: курс фунта стерлінгів до долара, який впав одразу після терактів, наприкінці тижня продовжував коливатися навколо найнижчої позначки за останні 19 місяців.
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект