НОВИНИ

09.07.2005 | Україна подовжила безвізовий режим для громадян країн ЄС
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

Україна подовжила на невизначений термін безвізовий режим для громадян країн Європейського Союзу та Швейцарії. Про це повідомили в п”ятницю в міністерстві закордонних справ України.

За даними агентства AFP, українська сторона нині вивчає можливість скасування віз також для громадян Канади та Японії. Нагадаємо, що 31-го березня в зв”язку з проведенням у Києві музичного конкурсу „Євробачення” український президент Віктор Ющенко підписав указ про безвізовий в”їзд на територію України з першого травня до першого вересня 2005-го року для громадян країн Європейського Союзу та Швейцарії. Такий захід розцінили також як прагнення України зблизитися з ЄС.

У відповідь на такий крок Естонія, Словаччиина та Чехія відмовилися від стягування з українських громадян грошових зборів за візи. Восени цього року Київ має намір розпочати з Брюсселем переговори про послаблення візового режиму між ЄС та Україною.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 386. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект