НОВИНИ

17.09.2014 | Кабмін затвердив план імплементації Угоди про асоціацію з ЄС
Джерело - УКРІНФОРМ

Члени Кабінету Міністрів України на засіданні у середу одностайно проголосували за затвердження плану імплементації Угоди про асоціацію з ЄС.

"Уряд України приймає сьогодні рішення щодо затвердження плану імплементації Угоди про асоціацію з ЄС. Ми поставили дуже амбітні терміни: до 2017 року Угода має бути повністю імплементована", - заявив Прем'єр-міністр Арсеній Яценюк.

За його словами, такі стислі терміни пояснюються прагненням якнайшвидше адаптувати вітчизняне законодавство до європейських стандартів.

"Чим швидше ми проведемо зміни - тим швидше Європейський Союз побачить, що ми насправді виконали Угоду і тим швидше у нас є шанс подати заявку на вступ до ЄС і сказати: ми відповідаємо критеріям, ми підписали Угоду, ми її виконали, відповідно до статті 49 Договору, Україна може претендувати на членство в Європейському Союзі", - наголосив Яценюк.

Після ратифікації законодавчими органами України і Євросоюзу з 1 листопада 2014 року розпочнеться тимчасове застосування деяких положень політичної, інституційної та секторальної частин документа. Повної чинності Угода набуде після завершення її ратифікації усіма 28-ма країнами-членами ЄС. Орієнтовний термін виконання Угоди про асоціацію становить 10 років.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект