НОВИНИ

11.09.2014 | США та ЄС можуть зупинити мільярдні інвестиції в розвідку нафти в Росії
За матеріалами - Української енергетики

США і Європейський Союз готові зупинити вкладання мільярдів доларів у розвідку нафти в Росії найбільших світових енергетичних компаній за рахунок більш серйозних санкцій, ніж повідомлялося раніше.

Нові санкції, які можуть бути прийняті у зв’язку з ситуацією в Україні, забороняли б США та європейським компаніям брати участь в розробці російської нафти в Арктиці, глибоких морях або сланцевих формаціях. Про це стало відомо завдяки трьом американським чиновникам, які говорили на умовах анонімності, тому що заходи ще не були оприлюднені. Якщо така програма санкцій буде реалізована, вони впливатимуть на компанії з Далласа в Лондоні, в тому числі корпорацію Exxon Mobil і BP Plc.

Посли ЄС зустрілися вчора і відновлять обговорення сьогодні в Брюсселі відносно того, вводити додані санкції або чекати довше, щоб побачити, чи відбувається припинення вогню між Україною та проросійськими сепаратистами і чи підтримує Росія кроки до довгострокової угоди.

Уряди країн ЄС домовилися про пов'язані з нафтою санкції 8 вересня в рамках більш широкого пакету заходів, спрямованих на такі галузі російської економіки як фінанси, оборона та енергетична промисловість, в очікуванні оцінки припинення вогню, оголошеного в Україні минулого тижня. Про це заявили відразу декілька європейських чиновників на умовах анонімності.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект