НОВИНИ

04.07.2005 | Джордж Буш проти угоди про скорочення викидів в атмосферу
Джерело - Українська служба ВВС

Президент Буш заявив, що хоче змістити акцент у дискусії навколо глобального потепління із скорочення викидів парникових газів у бік розробки нових технологій, які відфільтрували ці викиди.


Напередодні саміту Великої Вісімки, який відбудеться цього тижня у Шотландії, пан Буш визнав, що глобальне потепління є серйозною проблемою, і людська діяльність принаймні частково є її причиною.

Проте США і надалі опиратимуться будь-якому розширенню Кіотського протоколу, який, за словами Джорджа Буша, містить болісні обмеження застосування енергії.

Натомість, сказав пан Буш, світ повинен переходити на екологічно чисті, невикопні палива; він звернув увагу журналістів на прогрес, який зробили США у питанні енергоблоків, що зовсім не забруднюють довкілля, та транспорту на водневому паливі.

Британія, що приймає саміт, хоче нових домовленостей щодо кліматичних змін та дій на подолання бідності в Африці.

Тим часом французький президент Жак Ширак сказав, що оптимістично дивиться на можливість того, що лідери країн Великої Вісімки досягнуть домовленості щодо кліматичних змін.

Після закінчення переговорів із російським та німецьким лідерами пан Ширак сказав, що дискусія була складною, проте схоже, що країни Великої Вісімки наближаються до домовленості.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект