НОВИНИ

04.09.2014 | В Сенаті США підтримали позицію Обами щодо України
Джерело - УКРІНФОРМ

Американські сенатори, які напередодні тиснули на Обаму щодо посилення військової підтримки України, позитивно сприйняли позицію президента, сформульовану ним під час візиту до Естонії перед самітом НАТО в Уельсі, втім закликали не зупинятися на цьому.

Про це, як передає власний кореспондент Укрінформу, йдеться, зокрема, в заявах сенатора-демократа Роберта Менендеса та республіканця Боба Коркера, які обіймають керівні посади в Комітеті зовнішніх відносин Сенату США.

"Я високо оцінюю взяті президентом Обамою зобов'язання перед Україною та нашими союзниками, які зіткнулися з безпосередньою російською загрозою… Я вітаю підтримку, що надав президент Обама в контексті військової підготовки та допомоги Україні, що включає в себе екіпіровку та зброю, які допоможуть українським солдатам захистити себе", - наголосив Менендес.

Він також підтримав зусилля Обами в Уельсі щодо роботи із союзниками по НАТО з надання Україні та іншим східноєвропейським союзникам суттєвої військової підтримки.

"НАТО повинна надати Росії безпомилковий сигнал про те, що розглядаються всі варіанти допомоги Україні та нашим союзникам", - наголосив Менендес.

Сенатор Боб Коркер, зі свого боку зазначив, що оголошені Обамою плани про майбутнє НАТО "було приємно почути". Водночас, конкретизував він, "щоб найкраще продемонструвати нашу рішучість сьогодні, потрібно негайно запровадити стабільний обмін розвідданими з Україною, забезпечити підтримку українського уряду відповідною летальною зброєю, а також накласти додаткові руйнівні санкції на Росію, поки вона не припинить свою агресію".

За словами Коркера, попри спростування Росії, вона, по суті, вторглася в Україну. Тому США і ЄС, зазначив сенатор, повинні реагувати адекватно, а не продовжувати "тривожну нерішучість".

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект