НОВИНИ

01.07.2005 | Буш - за підтримку країн Африки
Джерело - Українська служба ВВС

Президент США Джордж Буш запропонував вдвічі збільшити американську допомогу Африці впродовж найближчих 5 років.
Однак він зауважив, що це буде зроблено у разі чесного врядування в африканських країнах і запровадженння верховенства права.

Викладаючи свої пріоритети перед саммітом країн Великої вісімки, який відбудеться наступного тижня в Британії, пан Буш сказав, що зараз Захід має унікальну можливість допомогти Африці позбудится крайньої бідності:

"Нам потрібне нове мислення - усіх націй. І найважливіше завдання - відійти від безсмістовного символізму та дискредитованих політик і зробити так, аби наші намагання співпали із гарними результатами. Перш за все, подолання бідності потребує партнерства. Економічне зростання в певних країнах не повинно бути лише акцією, яку ми робимо для них. Ці країн повинні досягати результатів самі, лише з нашою допомогою".

Щодо іншого важливого питання самміту країн Великої вісімки - кліматичних змін - пан Буш не зробив жодних обіцянок. Він скритикував тих, хто, за його словами, хоче посадити світ на енерегтичну дієту. Джордж Буш сказав, що це прирече найбідніших людей світу на постійні злидні.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 4929. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект