НОВИНИ

01.07.2005 | Нємцов: Підвищення вартості газу - важіль політичного тиску
Джерело - Korespondent

Радник Президента України з економічних питань на громадських засадах Борис Нємцов вважає, що питання підвищення ціни на російський газ для України постало через низький рівень довіри Кремля до нової української влади, передають Українські новини.

"Дуже сподіваюся, що кризу буде залагоджено. Звичайно, якби не було цієї історії з гігантською недовірою з боку Кремля до нового керівництва України, можливо, нічого такого не сталося б", - сказав Нємцов журналістам у четвер, 30 червня, у Києві.

За його оцінкою, підвищення вартості газу для України є важелем політичного тиску на нову українську владу. "Коли в Москві кажуть: "Ми збільшимо ціну в 3 рази", той це очевидний політичний тиск. Вони б для Лукашенка краще збільшили в три рази. Чомусь останнього в Європі диктатора не чіпають, а лідерів помаранчевої революції вирішили задушити в обіймах газової кризи", - сказав Борис Нємцов.

Радник Віктора Ющенка вважає, що Україна, незважаючи на суттєву політичну складову в "газовому" питанні, має домагатися "справедливого рішення", бо інакше "бензинова криза видасться квіточками".

"Це дуже серйозно, особливо напередодні опалювального сезону і з урахуванням і так досить стрімкого зростання цін в Україні", - зазначив Борис Нємцов.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект