НОВИНИ

20.08.2014 | Прем'єр Молдови закликав вивести російські війська з Придністров'я
Джерело - УКРІНФОРМ

Прем'єр-міністр Молдови Юріє Лянке вважає, що якщо віце-прем'єр Росії і спецпредставник президента РФ по Придністров'ю Дмитро Рогозін справді є, за його ж висловом, великим шанувальником нейтралітету Молдови, то він повинен посприяти виведенню 14-ї російської армії з Придністров'я.

Так прем'єр прокоментував одне з недавніх висловлювань Рогозіна в соціальних мережах про нейтралітет Молдови, передає власний кореспондент Укрінформу в РМ.

«Рогозін говорить багато про що. Одна з проблем полягає в тому, що він спілкується з владою Кишинева через Facebook і Twitter.

Я ж віддаю перевагу прямому діалогові. Навіть якщо країна вступить до ЄС, то це не значить, що ми повинні змінити статус нейтралітету Молдови. Немає ніякого зв'язку. І якщо пан Рогозін справді є великим шанувальником нейтралітету країни, то він повинен посприяти виведенню 14-ї російської армії з Придністров'я», - заявив Лянке.

Раніше Рогозін написав на своїй сторінці в Twitter, що не є фанатом ні молдавського нейтралітету, ні Молдови в цілому, закликавши молдавського прем'єра з повагою ставитися до Росії.

Як повідомили в міністерстві економіки Молдови, Дмитро Рогозін 21 серпня відвідає Кишинів. В рамках візиту він обговорить з главою Мінекономіки Молдови Адріаном Канду питання торговельно-економічних відносин двох країн. Очікується, що він здійснить також поїздку до Тирасполя.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект