НОВИНИ

30.06.2005 | Американські сенатори хочуть дати Україні 95 мільйонів доларів
Джерело - Українська правда

Профільний підкомітет сенату США з асигнувань на засіданні в середу проголосував за збільшення коштів, які виділяються у бюджеті США на 2006 рік на програми з підтримки демократії й ринкових реформ в Україні.


Cенатори проголосували за збільшення витрат по даній статті з $79 мільйонів до $95 мільйонів.


Також були збільшені витрати по даній статті для Грузії й Росії. Якщо адміністрація Буша передбачала в 2006 році виділити Грузії на ці програми $67 мільйонів, то сенатський підкомітет збільшив дану суму до $70,5 мільйона.


Адміністрація Джорджа Буша у своєму бюджетному запиті на наступний рік передбачала виділення на ці програми в Росії $48 мільйонів, але сенатори збільшили її до $85 мільйонів.


Ці кошти заносяться в бюджет держдепартаменту США в статтю "сприяння незалежним державам колишнього Радянського Союзу", по якій проходить фінансування програм розвитку демократії, підтримки економічних і ринкових реформ, програм по безпеці й правозастосуванню, а також гуманітарна допомога.


Всі ці програми здійснюються урядом США за кордоном відповідно до прийнятого незабаром після розпаду СРСР в 1992 році закону за назвою "Акт про підтримку свободи".


"Значну роль, яку відіграє сприяння в рамках "Акту про підтримку свободи", драматичним чином ілюструють недавній тріумф громадянського суспільства й демократії в Україні й прогрес у Грузії, який триває після "революції роз", - сказано в супровідній довідці держдепартаменту США до бюджетного запиту на 2006 рік.


Рішення підкомітету буде затверджуватися в четвер на засіданні комітету в повному складі й потім виноситися на голосування на засідання всього сенату.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект