НОВИНИ

29.06.2005 | Серед німецьких соціал-демократів немає єдності щодо вотуму довіри уряду
Джерело - Радіо "Німецька хвиля"

У лавах правлячої коаліції відсутня єдність щодо голосування про довіру до уряду, яке відбудеться у п”ятницю. Генеральний секретар СДПН Франц Мюнтерферінг закликав соціал-демократів утриматися. Тоді Ґергард Шредер, як і хотів, отримає вотум недовіри, після чого буде призначено нові загальнонаціональні вибори. 

Не всі депутати Соціал-демократичної партії Німеччини погоджуються з рекомендацією генсека.

Не хочуть утримуватися під час голосування і зелені. Оскільки вважають, що такі дії є спробою оминути закон. Так, лідер партії «Союз90/зелені» Рейнхард Бютікофер заявив: “Ми не хочемо йти шляхом переобрання і зробимо свій внесок, але в межах конституції”

Тим часом, колишній президент федерального конституційного суду Ернст Бенда прогнозує:“ Федеральний канцлер, мабуть, заявить, що уряд недієздатний, але спершу він має назвати свої причини, а вже потім потрібно буде вирішувати, чи є вони перконливими.”

Тим часом, сам федеральний канцлер вважає, що вотум недовіри і, як наслідок, проведення дострокових загальних виборів, є єдиною можливістю зберегти нинішню правлячу коаліцію при владі. Водночас, опозиція бачить у цьому шанс привести до влади свого кандидата.
 
 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект