НОВИНИ

11.08.2014 | Президент Естонії не розуміє нейтралітет Швейцарії у конфлікті в Україні
Джерело - УКРІНФОРМ

Президент Естонії Тоомас Хендрік Ільвес каже, що Швейцарія не бажає вводити санкції проти Росії та не розуміє позиції нейтралітету у ситуації, що склалась на сході України.

"Реакція на санкції, оголошеними державами ЄС, не зовсім сприяє репутації Швейцарії в Європі. Кожна суверенна держава має вирішувати для себе, як діяти в конкретній геополітичній ситуації. Але Швейцарія повинна бути готова прийняти критику того, що вона намагається обійтися без власних санкцій заради отримання переваги для її банківського сектора... Я взагалі не розумію, що значить нейтралітет в триваючому на Україні конфлікті. Поняття нейтралітету сьогодні для мене є порожнім, як ніколи", - зазначив Ільвес.

Він також звинуватив Росію в прямому втручанні в конфлікт.

"Зрозуміло, що російські війська і військова техніка вже використовується в східній Україні", - наголосив президент Естонії.

Нагадаємо: за даними Reuters, приблизно три чверті російської сирої нафти продається через Женеву. Російські активи в країні в 2012 році становили 13,8 мільярда франків (15,2 мільярда доларів).

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект