НОВИНИ

08.08.2014 | Генсек НАТО: вторгнення військ Росії спричинить серйозну відповідь
За матеріалами - УКРІНФОРМ

Генеральний Секретар Організації Північноатлантичного договору (НАТО) Андерс Фог Расмуссен побоюється, що Росія здійснить військове вторгнення в Україну під прикриттям гуманітарної операції.

Про це він сказав в інтерв'ю телеканалу "Інтер".

"Звісно, ми не можемо прочитати думки президента Путіна, але мене дуже турбує нове скупчення російських сил біля українських кордонів. Ми бачимо велику кількість військ повністю озброєних і готових до вторгнення в Україну, як тільки буде прийнято таке політичне рішення. Я боюся, що Росія готує рунт до вторгнення під прикриттям так званої гуманітарної операції", - зазначив Расмуссен.

Він підкреслив, що найкращий варіант вирішення гуманітарної кризи на сході - припинення Росією дестабілізації ситуації в Україні.

Генсек НАТО також прогнозує серйозні санкції щодо Росії в разі військового вторгнення в Україну.

"Не в інтересах Росії вводити війська в Україну, тому що я впевнений, що подальша інтервенція в Україну призведе до подальшої міжнародної ізоляції Росії... Ми не будемо коментувати гіпотетичні ситуації, але це точно спричинить серйозну відповідь міжнародної спільноти, в тому числі більш глибокі і широкі економічні санкції", - цитує Українська правда.

Расмуссен також вважає, що НАТО досить жорстко, в рамках своїх можливостей, відреагувало на ситуацію в Україні і на дії Росії.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект