НОВИНИ

25.06.2005 | Співпраця України з НАТО не матиме негативного впливу на українську оборонну промисловість
Джерело - ProEUROPA

Тісніші відносини України з Північноатлантичним Альянсом не матимуть негативного впливу на українську оборонну промисловість.
 
Про це сказав Генеральний Секретар НАТО Яаап де Хооп Схеффер в інтерв´ю тижневику “Дзеркало тижня” №24 від 25 червня - 1 липня 2005 р.
 
Відповідаючи на запитання журналіста, чи може негативно позначитись на українському оборонно-промисловому комплексі членство нашої країни в Північноатлантичному Альянсі, Я.Схеффер зазначив, що він у перспективі не може уявити собі такої ситуації, щоб тісніші відносини України з Альянсом могли мати негативний вплив на українську оборонну промисловість. “Натомість, - підкресли він, - можна очікувати, що для України відкриються нові вигідні ринки збуту та нові істотні можливості участі у спільних проектах із представниками промисловості країн Європи та Північної Америки”.
 
Я.Схеффер нагадав, що “Україна бере участь у діяльності Наради національних директорів із питань озброєнь та Стандартизаційній угоді НАТО”. За його словами, “НАТО використовує можливості української транспортної авіації на контрактній основі, а першорядним завданням нашої спільної діяльності у галузі оборонної реформи протягом останніх семи років було підвищення рівня оперативної сумісності військової техніки і збройних сил країн Альянсу та України”.
 
При цьому Генеральний Секретар НАТО зауважив, що “оперативна сумісність не означає, що вся військова техніка, яка використовується у багатонаціональних операціях, має вироблятися якоюсь однією компанією або країною”.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 348. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект