НОВИНИ

30.07.2014 | Меркель: економічні санкції проти Росії були неминучими
Джерело - УКРІНФОРМ

Канцлер Німеччини Ангела Меркель привітала ухвалене у вівторок послами країн-членів ЄС в Брюсселі рішення про запровадження проти Росії економічних санкцій.

Про це повідомила прес-служба німецького уряду, передає власний кореспондент Укрінформу в ФРН.

«Глави держав та урядів ЄС неодноразово наголошували, що санкції не є самоціллю і будуть ухвалені лише у тому випадку, якщо вони будуть неминучими. Проте ми також неодноразово підкреслювали, що незаконна анексія Криму і тривала дестабілізація сходу України є неприйнятними. Тому сьогоднішнє рішення було неминучим», - заявила Меркель.

За її словами, тепер від російського керівництва залежить, чи буде обрано шлях деескалації чи співпраці. ЄС зможе у майбутньому переглянути своє рішення, але для цього він очікує від Москви «додаткових кроків», додала канцлер.

Читайте також: ЄС таки запровадить санкції третього рівня щодо Росії

За даними прес-служби німецького уряду, на рівні постійних представників країн-членів Євросоюз у вівторок ухвалив рішення запровадити проти Росії пакет економічних санкцій, зокрема, вести ембарго на постачання озброєнь, обмежити доступ російським банкам до європейського ринку капіталів, заборонити експорт в Росію високотехнологічної продукції для видобутку нафти та товарів подвійного призначення, які можуть бути використані у військовій сфері.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект