НОВИНИ

29.07.2014 | У МЗС РФ назвали Японію недружньою та недалекоглядною
Джерело - УНН

У МЗС РФ назвали У МЗС РФ назвали Японію недружньою та недалекоглядною через санкції, проваджені у зв’язку з подіями в Україні. Про це йдеться у повідомленні російського відомства.

"Розцінюємо оголошення Японією 28 липня т.зв. додаткових заходів санкцій відносно Росії як недружній і недалекоглядний крок, який базується на глибоко помилковому уявленні про реальні причини того, що відбувається в Україні“,- йдеться у повідомленні.


Особливо недоречною російському відомству здалася ув’язка зазначених заходів з катастрофою на території України малайзійського літака, що супроводжувалася коментарями про намір Токіо “спонукати Росію до дії”.


Також у РФ заявили, що “японський демарш свідчить про те, що неодноразові запевнення Токіо про намір продовжувати зусилля з розвитку відносин з Росією є лише ширмою, що прикриває нездатність японських політиків вийти за рамки звичного прямування в кільватері Вашингтона, проводити самостійну лінію, що відповідає корінним національним інтересам своєї країни”.


У РФ також натякнули Японії на шкоду, якої буде завдано двостороннім відносинам.


Як повідомлялося, нові санкції Японії торкнуться рахунків фізичних осіб і груп, які безпосередньо були залучені до анексії Криму та посилення нестабільності на сході України. Також Японія заморозить фінансування нових проектів у Росії, а також накладе обмеження на імпорт продуктів з Криму.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект