НОВИНИ

09.07.2014 | Україна закликала ЄС ввести жорсткіші санкції проти РФ через захоплення Надії Савченко
Джерело - УНІАН

Представник України при ЄС, посол Костянтин Єлісєєв закликав ЄС дати рішучу оцінку діям Москви у зв'язку із ситуацією, яка склалася довкола захоплення та взяття під варту на території Росіі української льотчиці Надії Савченко і закликав запровадити більш жорсткі санкції.

Про це власному кореспонденту УНІАН повідомили у середу в представництві місії України в ЄС.

Зокрема, Єлісєєв звернувся до керівництва Європейської Комісії та Європейського Парламенту та закликав "дати рішучу оцінку вказаним діям Москви, виявити принциповість у відстоюванні європейських цінностей та активно залучитися до заходів української сторони з метою негайного звільнення громадянки України".

За словами українського дипломата, "чергове порушення Росією універсальних норм міжнародного права має стати каталізатором запровадження Європейським Союзом більш жорстких санкцій щодо РФ, в т.ч. у контексті Висновків Ради ЄС від 27 червня 2014 року".

Як повідомляв УНІАН, військова льотчиця Савченко була захоплена терористами в полон у зоні АТО. За даними ЗМІ, вона перебуває у слідчому ізоляторі в російському Воронежі.

У Слідчому комітеті РФ стверджують, що Савченко під виглядом біженки нелегально перетнула кордон Росії, а під час проверки документів в одному з населених пунктів була затримана. З’ясувалось, що Савченко проходить як підозрювана у кримінальній справі про вбивство російських журналістів.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект