НОВИНИ

09.07.2014 | "Касетний скандал" у Польщі: ідентифікували вже 62 особи
Джерело - УКРІНФОРМ

Уже 62 особи стали жертвами скандалу з прослуховуванням у Польщі відомих політиків і бізнесменів, який спалахнув у середині червня після публікацій у тижневику Wprost, і їхня кількість зростає.


Про це повідомляє інформаційний портал tvn24.pl.


"Експерти нарахували й ідентифікували вже 62 особи, розмови яких було потай записано, і їхня кількість зростає разом з вивченням чергових плівок", - зазначає портал.


Плівки, вилучені в осіб, які здійснювали прихований запис, зараз вивчають спеціалісти агенції внутрішньої безпеки Польщі.


Нагадаємо, перші стенограми записаних розмов було оприлюднено в середині червня, що призвело до політичної кризи у країні. Їх фігурантами стали, зокрема, керівники МЗС та МВС Польщі Радослав Сікорський і Бартломей Сенкевич, глава нацбанку Польщі Марек Белька тощо. Загалом у цій справі затримано чотирьох осіб: двох бізнесменів, що можуть бути замовниками прослуховування, і двох працівників ресторанів, які таємно записували розмови.


Читайте також: Уряд Польщі втримався при владі попри "касетний скандал"


Глава польського уряду Дональд Туск оприлюднення плівок відразу пов'язав зі спробою дестабілізації країни і послаблення її впливу на міжнародній арені, що особливо важливо у контексті кризи в Україні.


У п'ятницю, 11 липня, за ініціативою опозиції в Сеймі має відбутися голосування щодо вотуму недовіри до польського уряду у зв'язку з "касетним скандалом". Наприкінці червня уряд Туска отримав вотум довіри в нижній палаті польського парламенту.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект