НОВИНИ

03.07.2014 | США оцінюють АТО як прагнення України повернути спокій
За матеіралами - УКРІНФОРМ

Дії українських силовиків в Антитерористичній операції на сході країни спрямовані на встановлення спокою всередині держави та є "стриманими й помірними".


Таку оцінку офіційного Вашингтона висловила в середу речник Державного департаменту США Джен Псакі, передає власний кореспондент Укрінформу.


"На наш погляд, дії українських сил є стриманими та помірними. Вони роблять кроки для того, щоб зберегти спокій всередині власної країни", - зазначила представник держдепу.


Вона зауважила, що Сполучені Штати позитивно оцінюють готовність Петра Порошенка реалізувати двосторонню угоду про припинення вогню, втім "припинення вогню має бути взаємним". У цьому зв'язку Псакі наголосила, що "Росія не здійснила кроків, які мала здійснити" для дотримання двостороннього режиму припинення вогню.


Вона додала, що не слід забувати про "підтримуваних Росією проросійських сепаратистів та передислокацію російських військ на кордоні, переміщення озброєння через кордон та зусилля РФ, які зараз докладаються для окупації і спроби анексії частини суверенної держави, якою є Україна".


У цьому контексті Псакі нагадала коментар командувача ЗС НАТО у Європі генерала Брідлава напередодні, який відзначив високу активність регулярних військ РФ вздовж кордону з Україною, а також сприяння РФ переміщенню сил, озброєння та фінансів через кордон.


"Очевидно, вони нарощують сили, що, звичайно викликає у нас занепокоєння", - зауважила представник Державного департаменту США.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект