НОВИНИ

25.06.2014 | МЗС: У наміри Путіна деескалація в Україні не входить
Джерело - УКРІНФОРМ

МЗС України не має ілюзій щодо рішення Ради Федерації РФ про скасування дозволу президенту Росії Володимиру Путіну ввести війська в Україну. В Україні оцінюватимуть дії Росії по реальних кроках.

Про це на брифінгу у Києві заявив директор департаменту інформаційної політики МЗС України Євген Перебийніс, передає кореспондент Укрінформу.

"Ми не маємо особливих ілюзій попри те, що вважаємо цей крок цілком логічним і кроком у правильному напрямку, але особливих ілюзій щодо намірів Російської Федерації ми не маємо", - сказав дипломат.

За його словами, реальні дії Росії свідчать про те, що намірів деескалації в поки Росії немає. "Це злочинне рішення, яке суперечить усім міжнародним нормам. Те, що воно було скасовано, - це правильно. Але ми маємо бути реалістами і оцінювати наміри РФ по їхніх реальних кроках", - сказав Перебийніс.

Він зазначив, що попри нібито мирні ініціативи Кремля, зокрема щодо скасування рішення Радфеду, Росія продовжує намагатися розколоти Україну. "Так, з одного боку, твердячи про підтримку мирного плану Порошенка, а з іншого - заявляючи про безглуздість вимоги про роззброєння терористів, російський президент дає дуже небезпечний сигнал незаконним збройним формуванням, фактично заохочуючи їх до продовження вбивств, захоплень і мародерства", - заявив речник МЗС.

До того ж, за словами Перебийноса, вчорашню заяву Путіна про захист етнічних росіян в Україні можна розцінювати як погрозу.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект