НОВИНИ

18.06.2014 | Рейтинг підтримки Обами впав до 41% на тлі подій в Україні та Іраку - опитування
За матеріалами - Кореспондент

Рейтинг підтримки президента США Барака Обами впав до 41% на тлі подій в Україні та Іраку. Також негативно вплинуло на рівень підтримки глави держави занепокоєння американців через економічне становище США. Про це свідчать результати опитування, проведеного на замовлення газети The Wall Street Journal та телеканалу NBC News.


Більшість американців вважають, що їхній президент більше не здатний виконувати поставлені завдання. 54% респондентів сказали, що вони зневірилися у здатності президента "доводити справу до кінця" та управляти країною, тоді як 42% вважають, що Обама в силах із цим впоратися.

Загалом рейтинг підтримки Обами опустився до рівня 41%. За даними авторів дослідження, це пов'язано з тим, що продуктивність адміністрації президента погіршилася у період, коли за межами США відбувалися такі події, як російсько-український конфлікт і назрівання в Іраку громадянської війни.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект