НОВИНИ

10.06.2014 | Чеський президент: Якщо ви зробите помилку, Путін її використає
Джерело - УКРІНФОРМ

Перед новим президентом України стоять непрості завдання, вважає чеський президент Мілош Земан.

Як повідомляє Радіо Свобода з посиланням на місцеві ЗМІ, про це він заявив під час дебатів зі студентами вишів у місті Ліберец.

За його словами, найбільшою небезпекою для України нині є «загроза економічного банкрутства, громадянська війна і російське вторгнення», а тому Петра Порошенка, зазначив президент Чехії, «чекають нелегкі часи».

На думку Мілоша Земана, «єдиний шлях, який може заспокоїти ситуацію в Україні, це децентралізація», надання регіонам більшої самостійності.

Потрібно також бути уважним у діалозі з російським президентом Володимиром Путіним, наголосив Мілош Земан і порівняв останнього із шахістом.

«Якщо ви припуститеся помилки, будьте певні, він її використає. А тому рецепт простий: не робіть зайвих помилок», – додав у розмові з чеськими студентами Мілош Земан.

Президент Чехії не приїжджав на інавгурацію новообраного президента України Петра Порошенка. Як пояснювали в чеському уряді, причина – перевантаження графіку роботи глави держави. Чехію представляв міністр закордонних справ.

 


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект