НОВИНИ

09.06.2014 | США допоможуть Україні військовим оснащенням - сенатор
Джерело - УКРІНФОРМ

США мають допомогти Україні у зміцненні економіки і поставками військового оснащення.


Про це в ефірі "Подробностей недели" заявив сенатор США Боб Коркер.


"Очевидно, що зараз найбільша загроза - економіка, ми повинні допомогти Україні саме в цьому. В т.ч. переконатися, що в країні покінчено з корупцією. Це може об'єднати українців", - зазначив він.


Разом з тим, за словами сенатора, Україна має бути здатною захистити себе.


"Думаю, що і ми, і інші країни G7 мають підтримувати Україну, допомагаючи військовим стати більш професійними. Необхідно також допомогти поставками військового оснащення", - додав Коркер.


"Необхідно терміново нарощувати (військвий) потенціал, щоб така країна як РФ, думаючи про напад на Україну, розуміла, що заплатить за це велику ціну", - зазначив сенатор.


Також він підкреслив: "Ми знаємо, що саме Росія контролює свій кордон, і якщо захоче зупинити тих, хто перетинає його, вона цілком зможе це зробити".


"Росія створює проблеми, підтримуючи процеси на південному сході України. Вважаю, що ми маємо використовувати більш жорсткі економічні санкції .... Нашою метою мають стати 3-4 найбільших фінансових інститути РФ, що спричинить шок для економіки РФ, оскільки санкції проти кількох невеликих компаній або приватних осіб - не той спосіб, який дозволить домогтися реальних змін у поведінці Росії", - зазначив Коркер.


Разом з тим, за його словами, для Заходу важливо допомогти Україні, але "в кінцевому підсумку саме українці повинні діяти і направляти дії уряду в потрібне русло".


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект