НОВИНИ

06.06.2014 | Сенатор США запропонував законопроект про допомогу Україні у підвищенні енергоефективності
Джерело - Радіо Свобода

У Вашингтоні сенатор Едвард Маркі вніс законопроект, який повинен знизити енергетичну залежність України від Росії.


Законопроект передбачає подвійне збільшення коштів, що виділяються американським відомствам, зокрема, Агентству США з міжнародного розвитку (АМР), держдепартаменту, Експорт- Імортному банку на вдосконалення енергетичної інфраструктури України. Скажімо, АМР передбачається виділити 10 мільйонів доларів для України в період з 2015 по 2017 роки. З цією ініціативою сенатор виступив на спеціальних слуханнях з України, що відбулися в комітеті з міжнародних справ сенату США.


Маркі, демократ від Массачусетсу, шукає спонсорів для законопроекту. Навіть якщо цей законопроект пройде в сенаті, де домінують демократи, його майбутнє може бути невизначеним в палаті представників, контрольованої Республіканською партією.


Деякі американські законодавці закликали до збільшення поставок палива з США, щоб допомогти Україні позбутися від поставок російських енергоносіїв після ситуації з Кримським півостровом. Однак американські поставки зрідженого природного газу не можуть відбутися раніше 2015 року. До того ж Україні не вистачає портів для його прийому. Крім того, американські нафтові компанії стримуються забороною на експорт нафти, що існує 40 років.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект