НОВИНИ

21.06.2005 | У Німеччині думають, що Ющенко такий як Кучма
Джерело - Українська правда

Німецька газета "Die Tageszeitung" стверджує, що в Україні після зміни влади нічого не змінилося.


"В Україні відбувається те ж саме, що й при Кучмі", - говориться в статті за понеділок, повідомляють "Новини-Україна".


"Президент України проводить активну зовнішню політику, однак на ній лежить відбиток бажань, а не можливостей. Ставлення до Європейського Союзу принципово не змінилося", - пише видання.


"У внутрішньополітичному плані успіхів ще менше. Уряд складається з людей різних політичних переконань, у число яких входять старі й нові олігархи" - відзначає газета.


Видання повідомляє, що "під час бензинової кризи Ющенко звинуватив прем'єр-міністра в претензіях на президентське крісло, що було рівноцінно пропозиції піти у відставку".


"Тимошенко хоче боротися з олігархами, однак у випадку свого розставання з Ющенком здатна піти на союз із ними. Вона звинувачує Порошенка в інтригах проти неї, а глава Ради національної безпеки охоче б зайняв пост Тимошенко", - говориться в статті.


"Швидкий вступ України у СОТ був єдиною реалістичною метою, однак вона стало жертвою внутрішніх розбіжностей і відсутності консенсусу. Київ не пішов далі заяв про наміри в справі реформування судової системи", - відзначає видання.


"Таким чином, проблеми в Україні залишаються з 1991 року ті самі: непрофесіоналізм, брак погодженості й компетентності. Відсутність реформ у судовій системі, реприватизація йдуть врозріз із передвиборними обіцянками Ющенка", - говориться в статті.


"Крім цього, у зв'язку з незрозумілою правовою ситуацією існує проблема з розслідуванням убивства журналіста Георгія Гонгадзе" - відзначає видання.


Найбільшим недоліком в Україні, на думку "Die Tageszeitung", є відсутність демократичної парламентської опозиції.


Те, що парламентські вибори майбутньої весни погіршать положення уряду, у газети не викликає сумнівів.


Саме тому, на її думку, західні держави не повинні зваблюватися культом Ющенка й ставати жертвами зайвих очікувань. Замість цього Захід повинен був би сприяти формуванню нової політичної опозиції, чинити тиск, а також допомогу в справі реформування судової системи.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект