НОВИНИ

30.03.2014 | Жертвою санкцій вже стала президентська комісія США-РФ
Джерело - Радіо Свобода

Однією з перших жертв санкцій після анексії Москвою Криму, стала російсько-американська президентська комісія.


Про повідомляє з Вашингтона кореспондент Радіо Свобода.


США проінформували Росію, що не братимуть участь в наступних двох запланованих зустрічах робочої групи двосторонньої комісії.


Високопоставлений представник адміністрації заявив, що США будуть розглядати взаємодію з російською стороною "на основі індивідуальних випадків".


США також повідомили Росію про те, що не братимуть участь у засіданні робочої групи з інновацій в Міннеаполісі.


Скасовано зустріч робочої підгрупи зі ЗМІ, що була запланована на квітень в Чикаго. Як не відбулася і зустріч робочої підгрупи з питань енергетичної безпеки в Х’юстоні на початку березня.


Президентська комісія була створена для вирішення таких питань, як боротьба з тероризмом і незаконний обіг наркотиків в рамках так званого "перезавантаження" двосторонніх відносин, проголошеного президентом Бараком Обамою на початку його перебування в Білому домі.


Американська сторона високо цінувала створену структуру як найважливішого компонента співпраці з контролю над озброєннями, ядерної безпеки, боротьби з тероризмом, спільних військових навчань та операцій із боротьбі з наркотиками.


Як відомо, у четвер Сенат США прийняв документ, що передбачає введення санкцій проти російських громадян, які, на думку американських сенаторів, "пов'язані з порушенням прав людини в Україні або діями, що підривають суверенітет і територіальну цілісність України".


Одним із російських чиновників, які потрапили під дію санкцій, став Віктор Іванов – директор Федеральної служби Російської Федерації з контролю за обігом наркотиків (ФСКН) та співголова робочої групи по боротьбі з наркотиками робочої групи двосторонньої комісії.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект