НОВИНИ

07.03.2014 | США можуть допомогти Україні скрапленим газом, але поки думають
Джерело - Українська енергетика

Україна та східноєвропейські союзники могли б отримувати вигоду від революції сланцевого газу США, проте на шляху до цього стоїть бюрократія, заявили в Американському паливному інституті.



Директор з видобутку Ерік Міліто (Erik Milito) зазначив, що експорт більших обсягів газу зі Сполучених Штатів міг би допомогти союзникам в Європі, які залежать від російського газу.



«На жаль, повільні темпи федерального схвалення для об’єктів експорту скрапленого газу загнали в глухий кут будівництво інфраструктури, послаблюючи нашу конкурентну позицію», заявив він.



Тим часом Білий дім, відповідаючи на питання чи США послаблять обмеження на експорт скрапленого газу для постачань до України, зазначив, що Департамент енергетики буде відповідальним за рішення щодо експорту скрапленого газу.



«Департамент енергетики є регуляторним органом щодо експорту скрапленого природного газу», заявив речник Білого дому Джей Керні (Jay Carney).



«Департамент енергетики продовжить робити аналіз щодо громадського інтересу на по проектній основі, зважаючи на економічні, енергобезпекові, екологічні та геополітичні впливи серед інших факторів», сказав Керні.



В свою чергу Секретар з питань енергетики Ернест Моніз запропонував Конгресу видати закон, як єдиний шлях допомогти Україні подолати довготермінові питання з її енергопостачанням.



Представники обох палат Конгресу зайняті підготовкою проектів пропозицій для прискорення експорту нафти до Європи.



В звіті йдеться про те, що інфраструктури, потрібна для конвертування нафти до енергії, яку можна використовувати, не існує в Україні.



Хорватія та Литва будують об’єкти для регазицікації, щоб перетворювати надзвичайно охолоджений природний газ, проте Моніз зазначив, що надання енергії Європі не є поточною можливістю США.



Департамент енергетики схвалив будівництво п’яти заводів, призначених для створення скрапленого природного газу для експорту, проте найшвидший з п’яти заводів почне діяльність лише в 2015 році.



Моніз також зауважив, що Департамент не має влади над визначенням напрямків постачання газу.



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект