НОВИНИ

05.03.2014 | В США хочуть пришвидшити експорт LNG через події в Україні
Джерело - Українська енергетика

Спікер Палати представників Конгресу США Джон Бейнер та інші прибічники експорту енергії з США схопилися за кризу в Україні, щоб натиснути на адміністрацію президента США Барака Обами, щоб пришвидшити погодження експорту скрапленого природного газу, кажучи, що в це може допомогти тримати Росію під контролем.



Постачання скрапленого газу зі Сполучених Штатів могло б допомогти деяким країнам Західної Європи реагувати на будь-яку російську агресію в наступні роки, проте додана вартість транспортування може зробити паливо надто дорогим для інших в Центральній Європі, які, ймовірно, залишаться залежними від своїх сусідів, говорять експерти з енергетики.



«Ми не маємо змушувати наших союзників залишатися залежними від Путіна в своїх енергетичних потребах», зазначив Бейнер в повідомленні. «Одним негайним кроком, який може і повинен зробити президент, є різке прискорення схвалення експорту природного газу США».



«Енергетична трансформація США в нещодавні роки дає нам можливості, яких ми не мали кілька років тому. Тому ми маємо дослідити використання цих можливостей», заявив Річард Хаас, президент аналітичного центру Рада з міжнародних відносин.



Експорт скрапленого газу США очікується не раніше 2017 року, бо багато пропозицій потребують більших схвалень та побудови чи розширення проектів на мільярди доларів. Тим часом постачання від інших світових експортерів, включаючи Австралію, Канаду та Катар, можуть прискорити, щоб допомогти задовольнити європейський попит.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 8909. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект