НОВИНИ

01.03.2014 | Україна пропонує Євросоюзу екстрено обговорити агресію Росії у Криму
Джерело - УКРІНФОРМ

Українська сторона пропонує Євросоюзу обговорити ситуацію щодо збройної агресії Росії у Криму на надзвичайному засіданні Ради ЄС із закордонних справ, а також у Європарламенті.


Про це власному кореспонденту Укрінформу у Брюсселі повідомили у Представництві України при ЄС.


«У зв'язку з небезпечною ескалацією напруженості у Криму, яка веде до реальної загрози суверенітету та територіальній цілісності України, представник України при ЄС Костянтин Єлісєєв звернувся з листом до високого представника ЄС у закордонних справах Кетрін Ештон з пропозицією скликати надзвичайне засідання Ради міністрів ЄС у закордонних справах для вжиття невідкладних заходів з метою припинення військової агресії РФ проти України», - йдеться у повідомленні.


Єлісєєв також ініціював внесення зазначеного питання до порядку денного засідання комітету у закордонних справах Європарламенту, запланованого на 3-4 березня у Брюсселі.


Крім того, тривають інтенсивні консультації Представництва з Військовим комітетом ЄС та послами провідних країн ЄС при Політико-безпековому комітеті ЄС.


28 лютого зазначена тема стала також предметом телефонної розмови між Президентом Європейської Комісії Жозе Мануелем Баррозу та Прем'єр-міністром України Арсенієм Яценюком, а також між Президентом Європейської Ради Германом Ван Ромпеєм і главою Російської Федерації Володимиром Путіним.


Очікується, що вона стане однією з ключових тем під час візиту високого представника ЄС у закордонних справах Кетрін Ештон до Києва 3 березня, повідомили у Представництві України при ЄС.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект