НОВИНИ

21.02.2014 | Енергетичне Співтовариство запропонувало підтримку в подоланні кризи в Україні
За матеріалами - Української енергетики

Секретаріат Енергетичного Співтовариство глибоко стурбований ескалацією насилля в Україні та закликає обидві сторони, проте в першу чергу владу, продовжити врегульовувати розбіжності через мирний діалог. Ті, хто приймає рішення як в уряді, так і в опозиційному русі, мають працювати разом у віднаходженні шляхів для розуміння інтересів один одного та спільної побудови бачення шляху вперед. «У цьому ми високо оцінюємо сприяння у врегулюванні цього конфлікту через де-ескалацію та продовження співпраці з міжнародним співтовариством», йдеться в заяві.



Секретаріат Енергетичного Співтовариства розуміє, що сфера енергетичної політики є одним з вирішальних вимірів у вирішенні економічних та соціальних конфліктів у поточній ситуації. Партнерство та тісна співпраця з сусідніми країнами на рівних засадах є передумовою довготермінової стабільності, економічного розвитку та припинення корупції, яка здається одним з найважливіших елементів розкладання суспільства в Україні, вважають в організації. Енергетичне Співтовариство надає засоби для цього, а його Секретаріат вітає останній крок України в оновленні співпраці до Імплементаційного партнерства цього місяця. Україна головує в Енергетичному Співтоваристві і має обов’язок щодо досягнення міжнародних зобов’язань за Договором про Енергетичне Співтовариство, включаючи забезпечення основних прав громадян на європейському просторі, до якого належить Україна.



Директор Секретаріату Енергетичного Співтовариства Янез Копач наголосив, що «Енергетичне Співтовариство це не тільки про створення інтегрованого енергетичного ринку. Одним з його стрижневих принципів є забезпечення миру на Європейському континенті. Для цього Секретаріат Енергетичного Співтовариства пропонує свою абсолютну підтримку для вирішення сьогоднішнього конфлікту в Україні у мирний спосіб. Залучення підтримки міжнародних організацій може допомогти подолати глухий кут та відновити політичну і економічну стабільність в Україні для відбудови впевненості українців в своєму керівництві».



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 1400. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект