НОВИНИ

07.02.2014 | Індія та Ізраїль створять спільну систему ПРО
Джерело - Кореспондент

Підписання контракту очікується протягом найближчих шести місяців.



Індія та Ізраїль створять спільну інтегровану систему протиракетної оборони (ПРО) для захисту від китайських ядерних і звичайних ракет, повідомляє ИТАР-ТАСС в п'ятницю, 7 лютого.


Нова програма, якій ще не надано назву, схвалена Міністерством оборони Індії. Підписання контракту очікується протягом найближчих шести місяців.


Як передбачається, в угоді з ізраїльського боку братимуть участь компанії Raphael і Israel Aircraft Industries (IAI), з індійського - DRDO і державні компанії Bharat Dynamics Limited (BDL) і Bharat Electronics Limited (BEL).


До складу системи входитиме індійська система ППО Прітхві, яка буде готова до розміщення наступного року, мобільна РЛС виявлення, створена BEL у співпраці з IAI. Також в рамках програми DRDO і BEL співпрацюватимуть з IAI і Raphael.


За словами представника компанії Raphael, ймовірна система ПРО буде мережею протиповітряних засобів і РЛС, розроблених Індією та Ізраїлем. Додаткові ракети, як середнього, так і малого радіусу дії, будуть спеціально призначені для використання Індією.


 Джерела в індійському міністерстві оборони повідомили, що переговори з Ізраїлем тривають протягом півроку, однак утрималися від надання інформації про їхній результат.


Представник Raphael поінформував про те, що його компанія запропонувала Індії побудувати виділену багатофункціональну інформаційно-керуючу систему класу C4I, якої, за словами представника, у цієї азіатської країни наразі немає.


 



| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2024. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект