НОВИНИ

16.12.2013 | Німецькі консерватори та есдеки підписали коаліцію
Джерело - УКРІНФОРМ

Лідери консервативного блоку Християнсько-демократичного та Християнсько-соціального союзів (ХДС/ХСС) і Соціал-демократичної партії Німеччини (СДПН) у понеділок поставили підписи під угодою, яка закріплює формування правлячої "великої" коаліції.

Про це повідомляє власний кореспондент Укрінформу в ФРН.

Своїми підписами голова ХДС Ангела Меркель, голова баварського ХСС Горст Зеехофер та голова СДПН Зігмар Габріель офіційно підтвердили бажання наступні чотири роки спільно керувати країною у складі третьої в історії ФРН "великої" коаліції. Цій події передували майже три місяці переговорів, розпочатих за результатами вересневих парламентських виборів. У результаті партії розробили коаліційну угоду розміром у 185 сторінок, яка окреслила головні напрямки роботи нового федерального уряду.

Однією з центральних коаліційних домовленостей є намір влади з січня 2015 року запровадити мінімальну погодинну заробітну плату на рівні 8,50 євро. Пенсійний вік хоч і залишиться на рівні 67 років, але новий законопроект має закріпити право виходити на пенсію на чотири роки раніше для тих, хто пропрацював 45 років. За бажанням соціал-демократів, планується дозволити подвійне громадянство та повністю урівняти в правах із традиційними шлюбами одностатеві союзи. Суперечливими залишаються плани коаліції щодо введення наступного року плати за проїзд на автобанах для іноземних легкових автомобілів.


| | | Додати в вибране
Пошук
Підписка
Центр миру, конверсії та зовнішньої політики України
Інститут євро-атлантичного співробітництва
Центр "Україна - Європейський вибір"
Defense Express
Центр європейських та трансатлантичних студій

Rambler's Top100 Rambler's Top100


Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Міжнародного Фонду "Відродження"
Міжнародний фонд відродження Проект здійснено за підтримки
Центру інформації та документації НАТО в Україні
© 2004 - 2020. ЄВРОАТЛАНТИКА.UA
Всі права захищено.

Даний проект фінансується, зокрема, за підтримки Гранту Відділу зв'язків із громадськістю Посольства США в Україні. Точки зору, висновки або рекомендації відображають позиції авторів і не обов'язково збігаються із позицією Державного Департаменту США.
На головну Анонси подій Новини Аналітика Топ новини та коментарі Мережа експертів Про проект